UVZ2W2R2MPH
UVZ2W2R2MPH
Onderdeel nummer:
UVZ2W2R2MPH
Beschrijving:
CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
19619 Pieces
Data papier:
1.UVZ2W2R2MPH.pdf2.UVZ2W2R2MPH.pdf
Invoering
Kopen UVZ2W2R2MPH met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:UVZ
Ripple Current:23mA
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:UVZ2W2R2MPH
Lifetime @ Temp.:1000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.492" (12.50mm)
Uitgebreide beschrijving:2.2µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 2.2UF 20% 450V RADIAL
Capaciteit:2.2µF