UVZ2W4R7MPD
UVZ2W4R7MPD
Onderdeel nummer:
UVZ2W4R7MPD
Beschrijving:
CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL
Data papier:
1.UVZ2W4R7MPD.pdf2.UVZ2W4R7MPD.pdf
Invoering
Kopen UVZ2W4R7MPD met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serie:UVZ
Ripple Current:40mA
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:493-1457
Temperatuur:-25°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:18 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UVZ2W4R7MPD
Lifetime @ Temp.:1000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.787" (20.00mm)
Uitgebreide beschrijving:4.7µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL
Capaciteit:4.7µF