UWD1C220MCL1GS
UWD1C220MCL1GS
Onderdeel nummer:
UWD1C220MCL1GS
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD
Data papier:
1.UWD1C220MCL1GS.pdf2.UWD1C220MCL1GS.pdf3.UWD1C220MCL1GS.pdf
Invoering
Kopen UWD1C220MCL1GS met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:16V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Size / Dimension:0.197" Dia (5.00mm)
Serie:UWD
Ripple Current:75mA
Polarisatie:-
Packaging:Original-Reel®
Verpakking / doos:Radial, Can - SMD
Andere namen:493-9657-6
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:25 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UWD1C220MCL1GS
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:760 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.228" (5.80mm)
Uitgebreide beschrijving:22µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD
Capaciteit:22µF