Kopen UWD1C220MCL1GS met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 16V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) |
| Size / Dimension: | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Serie: | UWD |
| Ripple Current: | 75mA |
| Polarisatie: | - |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - SMD |
| Andere namen: | 493-9657-6 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 105°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 25 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | UWD1C220MCL1GS |
| Lifetime @ Temp.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Impedantie: | 760 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.228" (5.80mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 22µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beschrijving: | CAP ALUM 22UF 20% 16V SMD |
| Capaciteit: | 22µF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |