UWD1C471MCL1GS
UWD1C471MCL1GS
Onderdeel nummer:
UWD1C471MCL1GS
Fabrikant:
Nichicon
Beschrijving:
CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD
Data papier:
1.UWD1C471MCL1GS.pdf2.UWD1C471MCL1GS.pdf3.UWD1C471MCL1GS.pdf
Invoering
Kopen UWD1C471MCL1GS met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:16V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Size / Dimension:0.315" Dia (8.00mm)
Serie:UWD
Ripple Current:225mA
Polarisatie:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Radial, Can - SMD
Andere namen:493-9661-2
UWD1C471MCL1GS-ND
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:31 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:UWD1C471MCL1GS
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:170 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):0.394" (10.00mm)
Uitgebreide beschrijving:470µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 470UF 20% 16V SMD
Capaciteit:470µF