Kopen ZTX968 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 12V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 300mV @ 200mA, 5A |
| transistor Type: | PNP |
| Leverancier Device Pakket: | E-Line (TO-92 compatible) |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 1.58W |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | E-Line-3 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 200°C (TJ) |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ZTX968 |
| Frequentie - Transition: | 80MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 12V 4.5A 80MHz 1.58W Through Hole E-Line (TO-92 compatible) |
| Beschrijving: | TRANS PNP 12V 4.5A E-LINE |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 300 @ 500mA, 1V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 50nA (ICBO) |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 4.5A |
| Email: | [email protected] |