B32656A8684J
Onderdeel nummer:
B32656A8684J
Beschrijving:
CAP FILM 0.68UF 5% 850VDC RADIAL
Data papier:
B32656A8684J.pdf
Invoering
Kopen B32656A8684J met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:850V
Nominale spanning - AC:450V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.654" L x 0.630" W (42.00mm x 16.00mm)
Serie:B32656
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:B32656A8684J000
B32656A8684J000-ND
Temperatuur:-55°C ~ 100°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:B32656A8684J
Afstand tussen de draden:1.476" (37.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):1.122" (28.50mm)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:0.68µF ±5% Film Capacitor 450V 850V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polypropylene (PP), Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.68UF 5% 850VDC RADIAL
Capaciteit:0.68µF