FN2060-16-06
FN2060-16-06
Onderdeel nummer:
FN2060-16-06
Fabrikant:
Schaffner EMC, Inc.
Beschrijving:
LINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT
Data papier:
FN2060-16-06.pdf
Invoering
Kopen FN2060-16-06 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanningswaarde DC:-
Spanningswaarde AC (fase tot fase):-
Spanningswaarde AC (fase naar grond / neutraal):-
Spanningswaarde AC:250V
Klemtype:Quick Connect
Serie:FN 2060
Andere namen:291-465
800560
FN2060 -16 -06
FN20601606
Temperatuur:-25°C ~ 100°C
montage Type:Chassis Mount
Fabrikant Standaard Levertijd:10 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:FN2060-16-06
Inductie:650µH
Frequentie - Bediening:DC ~ 400Hz
filter Type:Single Phase
Beschrijving:LINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT
Actueel:16A