Kopen HCF4024BEY met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 20 V |
|---|---|
| Trigger Type: | Negative Edge |
| timing: | - |
| Leverancier Device Pakket: | 14-DIP |
| Serie: | 4000B |
| Reset: | Asynchronous |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Andere namen: | 497-1353-5 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| Aantal elementen: | 1 |
| Aantal bits per element: | 7 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HCF4024BEY |
| Type logica: | Binary Counter |
| Uitgebreide beschrijving: | Counter IC Binary Counter Element 7 Bit Negative Edge 14-DIP |
| Richting: | Up |
| Beschrijving: | IC COUNTER/DIVIDER 7ST 14-DIP |
| Count Rate: | 24MHZ |
| Email: | [email protected] |