Kopen HCF4028BEY met BYCHPS
Koop met garantie
| Voeding Bron: | Dual Supply |
|---|---|
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 20 V |
| Type: | Decoder |
| Leverancier Device Pakket: | 16-DIP |
| Serie: | 4000B |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Andere namen: | 497-1354-5 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HCF4028BEY |
| onafhankelijke Circuits: | 1 |
| Uitgebreide beschrijving: | Decoder 1 x 4:10 16-DIP |
| Beschrijving: | IC DECODER BCD TO DECIMAL 16-DIP |
| Current - Output Hoog, Laag: | 6.8mA, 6.8mA |
| Circuit: | 1 x 4:10 |
| Email: | [email protected] |