Kopen HCF4511BEY met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 20 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 16-DIP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Andere namen: | 497-1375-5 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HCF4511BEY |
| Interface: | BCD |
| Display-type: | LED |
| Cijfers of tekens: | - |
| Beschrijving: | IC LATCH/DECODER/DRIVER 16 DIP |
| Current - Supply: | - |
| Configuratie: | 7 Segment |
| Email: | [email protected] |