Kopen HCF4511M013TR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 20 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 16-SO |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Andere namen: | 497-1144-2 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HCF4511M013TR |
| Interface: | BCD |
| Display-type: | LED |
| Cijfers of tekens: | - |
| Beschrijving: | IC LATCH/DECODER/DRIVER 16 SOIC |
| Current - Supply: | - |
| Configuratie: | 7 Segment |
| Email: | [email protected] |