Kopen HCF4512M013TR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voeding Bron: | Dual Supply |
|---|---|
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 20 V |
| Type: | Data Selector/Multiplexer |
| Leverancier Device Pakket: | 16-SO |
| Serie: | 4000B |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | HCF4512M013TR |
| onafhankelijke Circuits: | 1 |
| Uitgebreide beschrijving: | Data Selector/Multiplexer 1 x 8:1 16-SO |
| Beschrijving: | IC DATA SELECTOR 8CHAN 16-SOIC |
| Current - Output Hoog, Laag: | 6.8mA, 6.8mA |
| Circuit: | 1 x 8:1 |
| Email: | [email protected] |