MOV-10D121KTR
MOV-10D121KTR
Onderdeel nummer:
MOV-10D121KTR
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
VARISTOR 120V 2.5KA DISC 10MM
Data papier:
MOV-10D121KTR.pdf
Invoering
Kopen MOV-10D121KTR met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Varistor Voltage (Typ):120V
Varistor Voltage (Min):108V
Varistor Voltage (Max):132V
Serie:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Disc 10mm
Andere namen:MOV-10D121KTRTR
MOV10D121KTR
Temperatuur:-40°C ~ 85°C (TA)
Aantal circuits:1
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Maximale DC Volts:100VDC
Maximale AC Volt:75VAC
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:MOV-10D121KTR
Energie:18J
Beschrijving:VARISTOR 120V 2.5KA DISC 10MM
Huidige - Surge:2.5kA
Capacitieve @ Frequentie:830pF @ 1kHz