SRP1038A-220M
SRP1038A-220M
Onderdeel nummer:
SRP1038A-220M
Fabrikant:
Bourns, Inc.
Beschrijving:
FIXED IND 22UH 5A 74 MOHM SMD
Data papier:
1.SRP1038A-220M.pdf2.SRP1038A-220M.pdf
Invoering
Kopen SRP1038A-220M met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:Wirewound
Tolerantie:±20%
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
afscherming:Shielded
Serie:SRP1038A
ratings:AEC-Q200
Q @ Freq:20 @ 100kHz
Packaging:Original-Reel®
Verpakking / doos:Nonstandard
Andere namen:SRP1038A-220MDKR
Temperatuur:-40°C ~ 125°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:Carbonyl Powder
Fabrikant Standaard Levertijd:19 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:SRP1038A-220M
Inductie:22µH
Hoogte - Zittend (Max):0.157" (4.00mm)
Frequentie - Test:100kHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:8MHz
Uitgebreide beschrijving:22µH Shielded Wirewound Inductor 5A 74 mOhm Max Nonstandard
Beschrijving:FIXED IND 22UH 5A 74 MOHM SMD
DC Resistance (DCR):74 mOhm Max
Huidige score:5A
Current - Verzadiging:7A