UVR2G330MHA
UVR2G330MHA
Onderdeel nummer:
UVR2G330MHA
Beschrijving:
CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
18142 Pieces
Data papier:
1.UVR2G330MHA.pdf2.UVR2G330MHA.pdf
Invoering
Kopen UVR2G330MHA met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:400V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.630" Dia (16.00mm)
Serie:UVR
Ripple Current:300mA
Verpakking / doos:Radial, Can
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:UVR2G330MHA
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.295" (7.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):1.299" (33.00mm)
Uitgebreide beschrijving:33µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
Capaciteit:33µF