BFC237364104
Onderdeel nummer:
BFC237364104
Beschrijving:
CAP FILM 0.1UF 5% 630VDC RADIAL
Data papier:
BFC237364104.pdf
Invoering
Kopen BFC237364104 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:630V
Nominale spanning - AC:250V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.689" L x 0.276" W (17.50mm x 7.00mm)
Serie:MKT373
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222237364104
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237364104
Afstand tussen de draden:0.591" (15.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.532" (13.50mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.1µF ±5% Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.1UF 5% 630VDC RADIAL
Capaciteit:0.1µF