BFC237364224
Onderdeel nummer:
BFC237364224
Beschrijving:
CAP FILM 0.22UF 5% 630VDC RADIAL
Data papier:
BFC237364224.pdf
Invoering
Kopen BFC237364224 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:630V
Nominale spanning - AC:250V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.689" L x 0.394" W (17.50mm x 10.00mm)
Serie:MKT373
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222237364224
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237364224
Afstand tussen de draden:0.591" (15.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.649" (16.50mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.22µF ±5% Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.22UF 5% 630VDC RADIAL
Capaciteit:0.22µF