BFC237364105
Onderdeel nummer:
BFC237364105
Fabrikant:
Angstrohm / Vishay
Beschrijving:
CAP FILM 1UF 5% 630VDC RADIAL
Data papier:
BFC237364105.pdf
Invoering
Kopen BFC237364105 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:630V
Nominale spanning - AC:250V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.240" L x 0.591" W (31.50mm x 15.00mm)
Serie:MKT373
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222237364105
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237364105
Afstand tussen de draden:1.083" (27.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.984" (25.00mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:1µF ±5% Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 1UF 5% 630VDC RADIAL
Capaciteit:1µF