BFC237364823
Onderdeel nummer:
BFC237364823
Beschrijving:
CAP FILM 0.082UF 5% 630VDC RAD
Data papier:
BFC237364823.pdf
Invoering
Kopen BFC237364823 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:630V
Nominale spanning - AC:250V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm)
Serie:MKT373
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222237364823
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237364823
Afstand tussen de draden:0.591" (15.00mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.472" (12.00mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.082µF ±5% Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.082UF 5% 630VDC RAD
Capaciteit:0.082µF