BFC237364274
Onderdeel nummer:
BFC237364274
Beschrijving:
CAP FILM 0.27UF 5% 630VDC RADIAL
Data papier:
BFC237364274.pdf
Invoering
Kopen BFC237364274 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning - DC:630V
Nominale spanning - AC:250V
Tolerantie:±5%
Beëindiging:PC Pins
Size / Dimension:1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm)
Serie:MKT373
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial
Andere namen:222237364274
Temperatuur:-55°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:BFC237364274
Afstand tussen de draden:0.886" (22.50mm)
Hoogte - Zittend (Max):0.708" (18.00mm)
Kenmerken:Long Life
Uitgebreide beschrijving:0.27µF ±5% Film Capacitor 250V 630V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
diëlektrische materiaal:Polyester, Metallized
Beschrijving:CAP FILM 0.27UF 5% 630VDC RADIAL
Capaciteit:0.27µF