Kopen MOV-07D511KTR met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 510V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 459V |
| Varistor Voltage (Max): | 561V |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Disc 7mm |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 415VDC |
| Maximale AC Volt: | 320VAC |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MOV-07D511KTR |
| Energie: | 30J |
| Beschrijving: | VARISTOR 510V 1.2KA DISC 7MM |
| Huidige - Surge: | 1.2kA |
| Capacitieve @ Frequentie: | 100pF @ 1kHz |
| Email: | [email protected] |