MOV-10D241K
MOV-10D241K
Onderdeel nummer:
MOV-10D241K
Beschrijving:
VARISTOR 240V 2.5KA DISC 10MM
Data papier:
MOV-10D241K.pdf
Invoering
Kopen MOV-10D241K met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Varistor Voltage (Typ):240V
Varistor Voltage (Min):216V
Varistor Voltage (Max):264V
Serie:-
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Disc 10mm
Andere namen:MOV10D241K
Temperatuur:-40°C ~ 85°C (TA)
Maximale DC Volts:200VDC
Maximale AC Volt:150VAC
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:MOV-10D241K
Energie:35J
Beschrijving:VARISTOR 240V 2.5KA DISC 10MM
Huidige - Surge:2.5kA
Capacitieve @ Frequentie:420pF @ 1kHz