Kopen MOV-10D680K met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 68V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 61V |
| Varistor Voltage (Max): | 75V |
| Serie: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Disc 10mm |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 56VDC |
| Maximale AC Volt: | 40VAC |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MOV-10D680K |
| Energie: | 8.2J |
| Beschrijving: | VARISTOR 68V 500A DISC 10MM |
| Huidige - Surge: | 500A |
| Capacitieve @ Frequentie: | 1500pF @ 1kHz |
| Email: | [email protected] |