Kopen MOV-14D220K met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 22V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 20V |
| Varistor Voltage (Max): | 24V |
| Serie: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Disc 14mm |
| Andere namen: | MOV14D220K |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 18VDC |
| Maximale AC Volt: | 14VAC |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MOV-14D220K |
| Energie: | 5.0J |
| Beschrijving: | VARISTOR 22V 1KA DISC 14MM |
| Huidige - Surge: | 1kA |
| Capacitieve @ Frequentie: | 9100pF @ 1kHz |
| Email: | [email protected] |