Kopen MOV-20D180KTR met BYCHPS
Koop met garantie
| Varistor Voltage (Typ): | 18V |
|---|---|
| Varistor Voltage (Min): | 16V |
| Varistor Voltage (Max): | 20V |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Disc 20mm |
| Andere namen: | MOV-20D180KTR-ND MOV-20D180KTRTR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maximale DC Volts: | 14VDC |
| Maximale AC Volt: | 11VAC |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MOV-20D180KTR |
| Energie: | 11J |
| Beschrijving: | VARISTOR 18V 2KA DISC 20MM |
| Huidige - Surge: | 2kA |
| Capacitieve @ Frequentie: | 28500pF @ 1kHz |
| Email: | [email protected] |